Měsíční archivy Srpen 2016

Sezóna 2016/2017: Rybitví – Rohoznice

Rybitví    :   Rohoznice  2 : 1 (0 : 1)

Sestava: Francl- Novák, Skoupý, Dvořák, Štěpánek T.- Staroba, Štěpánek J., Pitterle, Buchta -Ovečka, Holanec

Branky: Ovečka (as. Staroba)                                                                                                                                                                                                                                                                                     ...

Čti dál

Letní příprava

Tak jsme oslavili 40 let kopané v Rohoznici. A začali jsme novou dekádu fotbalu. Přípravu na novou sezonu jsme začali 16.7. prvním tréninkem a účast katastrofální. Čas dovolených prosím!

23.7. -první přípravný zápas se St.Hradištěm – sotva 11 lidí. Výsledek 4:5 ještě velmi dobrý. Další zápas v Láznich       Bohdaneč 10 lidí. Výsledek 1:3. Třetí zápas doma Krátonohy 2:5. Vše šlo o soupeře kteří hrají o jednu nebo více soutěží výše, ale účast hrozná!

Takže letní příprava ani náhodou podle našich představ!

(hodnocení letní přípravy uznávaným trenérem mužstva Vraťou Holubem)

Čti dál