Kolesa – Rohoznice

Category: Archív příspěvkůDomů Žádný komentář

KOLESA  :    ROHOZNICE   1  :  4 (0 : 1)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Sestava: Francl-Štěpánek T.,Moník,Skoupý,Metelka-Pittrle,Štěpánek J.,Kusý,Buchta-Ovečka,Holanec(55″Dvořák)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Branky: Skoupý (Holanec), Buchta (Štěpánek J.), Ovečka (Štěpánek J.), Dvořák (Metelka)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Další utkání jsme odehráli v Kolesách. Opět jsme měli kliku, protože domácí mají problémy sestavit kompletní jedenáctku. Naše problémy se také nemění k lepšímu, tak jakoby proti sobě nastoupila ,B’mužstva. Naši hráči kteří nastoupili, se snažili zápas co nejdříve rozhodnout v náš prospěch a zapomínali na zadní vrátka a soupeř se dostal do tří nebezpečných šancí. Francl byl i se štěstím na místě. Ke konci poločasu se nám povedlo konečně skórovat. Přihrávku Holance dopravil do prázdné Skoupý. Druhý poločas jsme byli jasně lepší a zahazovali jednu šanci za druhou. Domácí vstřelili branku až v 90″z pokutového kopu za ruku Skoupého.

 

Hodnocení trenéra

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde