Sezóna 2016/2017: Srch „B“ – Rohoznice

SRCH ,B‘    :    ROHOZNICE       1  :  3 (1  :  3)

Sestava, zn. : Francl  7 – Křenek 4, Moník 6, Skoupý 6, Metelka 4 – Staroba 6, Štěpánek 5, Kusý 6, Pitterle 6, Buchta 4, Spěvák 8.

Střídání: 60’Holanec (Spěvák), 62’Novák (Metelka), 66’Ovečka (Kusý), 75′ Dvořák (Buchta)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Branky,as.: 31′ Kusý (Spěvák), 32′ Spěvák (Staroba), 42’Spěvák (Moník)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       V pořadí k sedmému utkání jsme zajížděli do Srchu. Domácí jsou sice na posledním místě, ale nastoupili s pěti hráči základu z ,Á‘ mužstva. Tak byly na místě obavy, jak bude jejich hra vypadat. Na druhé straně i my jsme byli poprvé v této sezoně kompletní. Začátek utkání byl ovšem v jednoznačně na straně domácích. Postupem času se hra vyrovnala a hrál se fotbal nahoru dolů. Ovšem ve 21′ minutě nám utekl Kopecký a domácí šli do vedení. V 31′ minutě si vzal slovo Tonda Spěvák a po jeho střele, dorážkou skóroval Kusý. Hned v další min. Spěvák utekl domácím obráncům a dal na 1:2. Ve 42′  Spěvák vyškolil vše co mu stálo v cestě a dal do prázdné na 1:3 poločas jsme si výsledek pohlídali. Bohužel jsme opět zahodili tři vyložené šance. Co se týká dalších zápasů, tak v této sestavě by s náma měl veliké problémy každý, bohužel na další zápas je opět dost omluvenek. Prověří nás vedoucí Lipoltice.