Zimní soustředění 2017 – Deštné v Orlických horách

V týdnu od úterý 17.1.2017 do neděle 22.1.2017 jsme se opět zúčastnili zimního soustředění. Opět jsme využili služeb a pohostinství penzionu Jiskra v Deštném v Orlických horách. Jelikož se nám zde líbilo i minulých letech, naabídl prezident klubu,  po dohodě s trenérem, že letošní soustředění bude opět tady. V penzionu jsme opět našli skvělé zázemí a v okolí vše potřebné (sníh, kopce, saunu, hospodu, kulečník, …). Za což majitelům, Evženovi a Patrikovi, děkujeme.(http://penzion-jiskra.cz/)

Zimní soustředění bylo trenérem naplánováno hlavně kvůli posílení kondice, které se snažil docílit dvoufázovými tréninky zaměřenými na výbušnost a vytrvalost. Hráči tedy vybíhaly do okolních zasněžených lesů, sprintovali do strmých kopců a to vše s nadšením a vírou v sebe sami. Druhým cílem bylo samozřejmě i tmelení kolektivu.

Obojí se skutečně povedlo. Hráči si skvěle potrénovali, kolektiv se stmelil dokonale, a navíc od majitele penzionu získali hráči diplom za vynikající pěvecký výkon, který týden cvičili, aby v pátek ve tři ráno, cestou ze sportovního zařízení, dali naplno průchod svému talentu.

Za uskutečnění tohoto, jakož i předchozích, soustředění zaslouží náš dík prezident klubu pan Stanislav P.