Sezóna 2016/2017: Lány – Rohoznice

Category: Domů Žádný komentář

 Lány na Důlku : Rohoznice   3 : 2  (2  :  2)        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Sestava:  Francl 5 – Křenek 3, Moník 5, Šmaha 4, Metelka 5 – Buchta 3, Štepánek J. 5, Pitterle 5, Školník 5 – Ryšavý 3, Dvořák 3                                    

Střídání: 

Branky: 18′ Štěpánek J. (Školník), 40′ Školník                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

V Lánech jsme odehráli jeden z pěti špatných zápasů a opět jsme přišli o tři body. Celý zápas jsme byli lepší, ale pořádnou šanci jsme si nevytvořili a v ofenzní fázi jsme byli absolutně bezzubí. Nic na tom nemění fakt, že se hrálo na velmi nerovném betonu. Smutné je, že jsme zápas odehráli pouze v jedenácti. Před sezonou jsme si dali nějaký cíl, ale naši hráči mají asi špatnou pamět‘, protože jejich přístup je velmi špatný!!!!

Hodnocení trenéra

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde