Sezóna 2017/2018: Bukovka – Rohoznice

Category: Archív příspěvků Žádný komentář

Bukovka – Rohoznice    2 : 3  (1  :  0)        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Sestava:  Francl 4-Křenek 6, Moník 4, Skoupý 8, Metelka 7-Staroba 7, Pitterle 7, Štěpánek 7, Školník 5 (83’Seifert), Ryšavý 5, Dvořák 5

Střídání:  Školník (83’Seifert),

Branky: 60′ Staroba, 76′ Ryšavý (Školník), 90′ Pitterle

Další utkání jsme odehráli v Bukovce. Od první min jsme měli hru pod kontrolou, ale opět nás zoufale trápila koncovka a tak musel přijít trest a to ve 40′, kdy domácí z ojedinělé akce skorovali. K tomu jsme jim pomohli naší nedůsledností v obranné činosti. Ve 44′ dostal Moník za důrazné protesty a kritiku rozhodčího žlutou a poté i červenou kartu. Do druhého poločasu jsme šli tedy v deseti. Začali jsme velmi špatně když jsme dovolili domácím po rohu skorovat – 2:0. V tuto chvíli to s námi vypadalo velmi zle. Ovšem naši hráči začali opravdu dřít a snažili stav otočit. Jiskřičku naděje vykřesal v 60′ Staroba když snížil na 1 : 2. Náš tlak gradoval a v 76′ Ryšavý hlavou vyrovnal. Když už se zdálo,že zápas skončí remízou Pitterle v 90′ krásnou střelou do šibenice rozhodl zápas v náš prospěch. Za nasazení a bojovnost jsme si tři body určitě zasloužili. Pochvala pro deset statečných!!!!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Hodnocení trenéra

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>