Zimní soustředění 2018

V lednu 2018 nám bylo prezidentem klubu umožněno absolvovat zimní soustředění jehož cílem bylo nejen nabrání fyzické kondice, která nám pomůže k postupu do okresního přeboru, ale i tmelení už tak dost ztmeleného kolektivu.

Soustředění se opět konalo v krásném prostředí Orlických hor na penzionu Jiskra, kde nám majitelé i personál připravili vynikající podmínky. Oproti předchozím rokům, jsme letos využili i tělocvičnu v místní základní škole, kde probíhala jedna ze tří fází treninků.

Soustředění se ke spokojenosti všech velmi vydařilo a děkujeme prezidentovi klubu a majitelům penzionu Evženovi a Patrikovi.

V.H.