Výsledky

Žádný komentář

2. kolo18.08.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.08.2018 17:00 Chvojenec A (9) Rohoznice (7) 1 : 0 Chvojenec   zápis uzavřen
delegace
změna termínu
18.08.2018 17:00 Moravany B (14) Ostřešany (8) 2 : 3 Moravany   zápis uzavřen
delegace
18.08.2018 17:00 Srch A (10) Staré Hradiště (6) 5 : 3 Srch   zápis uzavřen
delegace
19.08.2018 17:00 Sezemice (1) Křičeň (2) 1 : 2 Sezemice   zápis uzavřen
delegace
19.08.2018 17:00 Přelouč B (12) Dříteč A (4) 3 : 1 Přelouč   zápis uzavřen
delegace
19.08.2018 17:00 Újezd A (13) Mikulovice (3) 4 : 2 Újezd   zápis uzavřen
delegace
19.08.2018 17:00 Nemošice A (11) Torpedo Pardubice (5) 1 : 1 Nemošice Původní termín: 18.08.2018 17:00 zápis uzavřen
delegace

3. kolo25.08.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
25.08.2018 17:00 Dříteč A (4) Újezd A (13) — : — Dříteč   nezahájen
delegace
25.08.2018 17:00 Mikulovice (3) Sezemice (1) — : — Mikulovice   nezahájen
delegace
25.08.2018 17:00 Staré Hradiště (6) Nemošice A (11) — : — Staré Hradiště   nezahájen
delegace
26.08.2018 10:30 Torpedo Pardubice (5) Přelouč B (12) — : — Mnětice   nezahájen
delegace
26.08.2018 17:00 Ostřešany (8) Chvojenec A (9) — : — Ostřešany   nezahájen
delegace
26.08.2018 17:00 Křičeň (2) Moravany B (14) — : — Křičeň   nezahájen
delegace
26.08.2018 17:00 Rohoznice (7) Srch A (10) — : — Rohoznice Původní termín: 25.08.2018 17:00 nezahájen
delegace
změna termínu

4. kolo01.09.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.09.2018 10:15 Dříteč A (4) Sezemice (1) — : — Dříteč Výměna pořadatelství, Původní termín: 02.09.2018 17:00 nezahájen
delegace
01.09.2018 17:00 Nemošice A (11) Rohoznice (7) — : — Nemošice   nezahájen
delegace
změna termínu
01.09.2018 17:00 Moravany B (14) Chvojenec A (9) — : — Moravany   nezahájen
delegace
01.09.2018 17:00 Srch A (10) Ostřešany (8) — : — Srch   nezahájen
delegace
01.09.2018 17:00 Újezd A (13) Torpedo Pardubice (5) — : — Újezd   nezahájen
delegace
02.09.2018 17:00 Přelouč B (12) Staré Hradiště (6) — : — Přelouč   nezahájen
delegace
02.09.2018 17:00 Křičeň (2) Mikulovice (3) — : — Křičeň   nezahájen
delegace

5. kolo08.09.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.09.2018 17:00 Mikulovice (3) Moravany B (14) — : — Mikulovice   nezahájen
delegace
08.09.2018 17:00 Dříteč A (4) Křičeň (2) — : — Dříteč   nezahájen
delegace
08.09.2018 17:00 Chvojenec A (9) Srch A (10) — : — Chvojenec   nezahájen
delegace
08.09.2018 17:00 Rohoznice (7) Přelouč B (12) — : — Rohoznice   nezahájen
delegace
změna termínu
08.09.2018 17:00 Staré Hradiště (6) Újezd A (13) — : — Staré Hradiště   nezahájen
delegace
09.09.2018 10:30 Torpedo Pardubice (5) Sezemice (1) — : — Mnětice   nezahájen
delegace
09.09.2018 17:00 Ostřešany (8) Nemošice A (11) — : — Ostřešany   nezahájen
delegace

6. kolo15.09.2018 16:30

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.09.2018 16:30 Nemošice A (11) Chvojenec A (9) — : — Nemošice   nezahájen
delegace
15.09.2018 16:30 Mikulovice (3) Dříteč A (4) — : — Mikulovice   nezahájen
delegace
15.09.2018 16:30 Újezd A (13) Rohoznice (7) — : — Újezd   nezahájen
delegace
změna termínu
16.09.2018 16:30 Přelouč B (12) Ostřešany (8) — : — Přelouč   nezahájen
delegace
16.09.2018 16:30 Sezemice (1) Staré Hradiště (6) — : — Sezemice   nezahájen
delegace
16.09.2018 16:30 Křičeň (2) Torpedo Pardubice (5) — : — Křičeň   nezahájen
delegace
16.09.2018 16:30 Moravany B (14) Srch A (10) — : — Moravany   nezahájen
delegace

7. kolo22.09.2018 16:30

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
22.09.2018 16:30 Chvojenec A (9) Přelouč B (12) — : — Chvojenec   nezahájen
delegace
22.09.2018 16:30 Dříteč A (4) Moravany B (14) — : — Dříteč   nezahájen
delegace
22.09.2018 16:30 Srch A (10) Nemošice A (11) — : — Srch   nezahájen
delegace
22.09.2018 16:30 Rohoznice (7) Sezemice (1) — : — Rohoznice   nezahájen
delegace
změna termínu
22.09.2018 16:30 Staré Hradiště (6) Křičeň (2) — : — Staré Hradiště   nezahájen
delegace
23.09.2018 10:30 Torpedo Pardubice (5) Mikulovice (3) — : — Mnětice   nezahájen
delegace
23.09.2018 16:30 Ostřešany (8) Újezd A (13) — : — Ostřešany   nezahájen
delegace

8. kolo29.09.2018 16:00

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
29.09.2018 16:00 Moravany B (14) Nemošice A (11) — : — Moravany   nezahájen
delegace
29.09.2018 16:00 Dříteč A (4) Torpedo Pardubice (5) — : — Dříteč   nezahájen
delegace
29.09.2018 16:00 Mikulovice (3) Staré Hradiště (6) — : — Mikulovice   nezahájen
delegace
29.09.2018 16:00 Újezd A (13) Chvojenec A (9) — : — Újezd   nezahájen
delegace
30.09.2018 16:00 Přelouč B (12) Srch A (10) — : — Přelouč   nezahájen
delegace
30.09.2018 16:00 Sezemice (1) Ostřešany (8) — : — Sezemice   nezahájen
delegace
30.09.2018 16:00 Křičeň (2) Rohoznice (7) — : — Křičeň   nezahájen
delegace
změna termínu

9. kolo06.10.2018 16:00

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
06.10.2018 16:00 Chvojenec A (9) Sezemice (1) — : — Chvojenec   nezahájen
delegace
06.10.2018 16:00 Nemošice A (11) Přelouč B (12) — : — Nemošice   nezahájen
delegace
06.10.2018 16:00 Srch A (10) Újezd A (13) — : — Srch   nezahájen
delegace
06.10.2018 16:00 Rohoznice (7) Mikulovice (3) — : — Rohoznice   nezahájen
delegace
změna termínu
06.10.2018 16:00 Staré Hradiště (6) Dříteč A (4) — : — Staré Hradiště   nezahájen
delegace
07.10.2018 10:30 Torpedo Pardubice (5) Moravany B (14) — : — Mnětice   nezahájen
delegace
07.10.2018 16:00 Ostřešany (8) Křičeň (2) — : — Ostřešany   nezahájen
delegace

10. kolo13.10.2018 15:30

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.10.2018 15:30 Dříteč A (4) Rohoznice (7) — : — Dříteč   nezahájen
delegace
změna termínu
13.10.2018 15:30 Mikulovice (3) Ostřešany (8) — : — Mikulovice   nezahájen
delegace
13.10.2018 15:30 Újezd A (13) Nemošice A (11) — : — Újezd   nezahájen
delegace
14.10.2018 10:30 Torpedo Pardubice (5) Staré Hradiště (6) — : — Mnětice   nezahájen
delegace
14.10.2018 15:30 Moravany B (14) Přelouč B (12) — : — Moravany   nezahájen
delegace
14.10.2018 15:30 Křičeň (2) Chvojenec A (9) — : — Křičeň   nezahájen
delegace
14.10.2018 15:30 Sezemice (1) Srch A (10) — : — Sezemice   nezahájen
delegace

11. kolo20.10.2018 15:30

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
20.10.2018 15:30 Srch A (10) Křičeň (2) — : — Srch   nezahájen
delegace
20.10.2018 15:30 Rohoznice (7) Torpedo Pardubice (5) — : — Rohoznice   nezahájen
delegace
změna termínu
20.10.2018 15:30 Staré Hradiště (6) Moravany B (14) — : — Staré Hradiště   nezahájen
delegace
20.10.2018 15:30 Chvojenec A (9) Mikulovice (3) — : — Chvojenec   nezahájen
delegace
20.10.2018 15:30 Nemošice A (11) Sezemice (1) — : — Nemošice   nezahájen
delegace
21.10.2018 15:30 Ostřešany (8) Dříteč A (4) — : — Ostřešany   nezahájen
delegace
21.10.2018 15:30 Přelouč B (12) Újezd A (13) — : — Přelouč   nezahájen
delegace

12. kolo27.10.2018 14:30

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
27.10.2018 14:30 Staré Hradiště (6) Rohoznice (7) — : — Staré Hradiště   nezahájen
delegace
změna termínu
27.10.2018 14:30 Moravany B (14) Újezd A (13) — : — Moravany   nezahájen
delegace
27.10.2018 14:30 Dříteč A (4) Chvojenec A (9) — : — Dříteč   nezahájen
delegace
27.10.2018 14:30 Mikulovice (3) Srch A (10) — : — Mikulovice   nezahájen
delegace
28.10.2018 10:30 Torpedo Pardubice (5) Ostřešany (8) — : — Mnětice   nezahájen
delegace
28.10.2018 14:30 Křičeň (2) Nemošice A (11) — : — Křičeň   nezahájen
delegace
28.10.2018 14:30 Sezemice (1) Přelouč B (12) — : — Sezemice   nezahájen
delegace

13. kolo03.11.2018 14:00

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
03.11.2018 14:00 Srch A (10) Dříteč A (4) — : — Srch   nezahájen
delegace
03.11.2018 14:00 Rohoznice (7) Moravany B (14) — : — Rohoznice   nezahájen
delegace
změna termínu
03.11.2018 14:00 Újezd A (13) Sezemice (1) — : — Újezd   nezahájen
delegace
03.11.2018 14:00 Chvojenec A (9) Torpedo Pardubice (5) — : — Chvojenec   nezahájen
delegace
03.11.2018 14:00 Nemošice A (11) Mikulovice (3) — : — Nemošice   nezahájen
delegace
04.11.2018 14:00 Ostřešany (8) Staré Hradiště (6) — : — Ostřešany   nezahájen
delegace
04.11.2018 14:00 Přelouč B (12) Křičeň (2) — : — Přelouč   nezahájen
delegace

1. kolo10.11.2018 13:30

 
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
10.11.2018 13:30 Rohoznice (7) Ostřešany (8) — : — Rohoznice   nezahájen
delegace
změna termínu
10.11.2018 13:30 Staré Hradiště (6) Chvojenec A (9) — : — Staré Hradiště   nezahájen
delegace
10.11.2018 13:30 Dříteč A (4) Nemošice A (11) — : — Dříteč   nezahájen
delegace
10.11.2018 13:30 Křičeň (2) Újezd A (13) — : — Křičeň   nezahájen
delegace
10.11.2018 13:30 Mikulovice (3) Přelouč B (12) — : — Mikulovice   nezahájen
delegace
11.11.2018 10:30 Torpedo Pardubice (5) Srch A (10) — : — Mnětice   nezahájen
delegace
11.11.2018 13:30 Sezemice (1) Moravany B (14) — : — Sezemice   nezahájen
delegace

Zdroj: https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=2544533c-af57-42dd-85c3-1e201a02756e