Okresní přebor 2018: Staré Hradiště – Rohoznice

Category: Domů Žádný komentář

27. října 2018 jsme se vypravili k dalšímu soutěžnímu utkání. Tentokráte do Starého Hradiště, kde trenér Vratislav Holub zanechal hlubokou stopu jako vynikající útočník. Proto bylo, zvláště pro něj, toto utkání celkem prestižní. Na utkání jsme dorazili opět v hojném počtu, jen Tonda Spěvák zapomněl, že se hraje a kde se hraje a tak cestou na zápas poznával krásy Východních Čech. Po počátečním oťukávání jsme získali převahu, jen ne dát gól a tak platilo známé rčení – nedáš dostaneš, když jsme po ojedinělém centru domácích nechali osamoceného hráče před Franclovou brankou a ten hlavou vstřelil úvodní gól domácích. Po inkasovaném gólu jsme opět převzali otěže zápasu, avšak krátce po přestávce jsme inkasovali podruhé. Poté jsme se nadechli k náporu a po skrumáži snížil Honza Štěpánek...

Čti dál

Okresní přebor 2018: Rohoznice – Torpédo Pardubice

20. října 2018 pokračuje okresní přebor 11. kolem, ve kterém jsme doma přivítali Torpédo Pardubice. Do branky se opět musel postavit Martin Vida, neboť Venda Pištu šlápl na psa a vyvrknul si kotník. Utkání začalo opatrným oťukáváním, které vyvrcholilo ve 38. minutě, kdy se „jedovatou“ střelou prosadil navrátilec po zranění Křenek. Druhý gól přidal po překrásném uvolnění Pitterle a skóre uzavřel střelou z voleje Moník. Následně jsme oslavili jak druhé vítězství v okresním přeboru, tak i narození malého Metelky.

Rohoznice : Torpédo Pardubice 3:0 (1:0)

Dres Členské ID – Příjmení a jméno Pozice 1. stř. 2. stř. 1. ŽK 2. ŽK ČK Branky
1 Vida Martin (71090443) B – Brankář
2 Skoupý Jakub (91060374) Z – Zálo...
Čti dál

Okresní přebor 2018: Dříteč – Rohoznice

13. října 2018 jsme k dalšímu utkání zavítali na hřiště do Dříteče. Jelikož jednička v bráně Pišta byl stále zraněn, dvojka Francl na horách, postavil se mezi tyče „veterán“ Martin Vida. Na utkání jsme jinak byli připraveni v dostatečném počtu hráčů. Bohužel, než jsme se stačili pořádně rozkoukat, prohrávali jsme o 3 branky. Co naplat, že po přestávce se soupeř pořádně nedostal na naši polovinu, když jsme gól nedokázali dát ani z vyložených příležitostí.

Dříteč : Rohoznice 3:0 (3:0)

2 Skoupý Jakub (91060374) Z – Záložník
3 Šmaha Petr (91090620) O – Obránce
Čti dál

Okresní přebor 2018: Rohoznice – Mikulovice

Ještě před začátkem dalšího domácího utkání okresního přeboru uspořádal správce areálu Rosťa velkolepou akci, kdy na středový kruh nechal usadit KAČERY, vláček a nafukovací hrad a pozval všechny místní děti na tyto atrakce zdarma. Děti byli velmi nadšené a ještě dlouho budou Rosťu chválit. (Foto v galerii)

6. října 2018 měl být velký den velkého vítězství. ALE… Sešli jsme se v poměrně hojném počtu – 14 hráčů. Tolik nás ještě od začátku soutěže nebylo. I začátek nasvědčoval tomu, že vítězství je tentokráte naše, když ve 7. minutě vsítil nádherný gól Spěvák. Bohužel následovalo několik neproměněných šancí a pak trest v podobě vyrovnávacího gólu. Po přestávce bylo ještě hůře, neboť jsme obdrželi druhou branku. V závěru se podařilo alespoň vyrovnat Skoupým...

Čti dál

Okresní přebor 2018: Křičeň – Rohoznice

Poslední zářijový víkend jsem za krásného počasí vyjeli na kopec do Křičeně. Ještě v týdnu trenér vážně uvažoval o kontumaci, neboť se zdálo, že utkání kvůli absenci hráčů nebudeme moci sehrát. Nakonec nás zachránil navrátilec v brance Zbyněk Francl a náhradníci v poli. Bylo nás tedy 11. Utkání na stadionu s velkou účastí diváků (jednalo se o derby) nezačalo pro nás vůbec špatně. V 5. minutě totiž buchta vystihl domácí rozehrávku a podél gólmana vstřelil vedoucí gól. Chybou bylo, že hráči nedodrželi taktické pokyny trenéra a nabyli dojmu, že dají Křičeni „bůra“. Postupně se pak ukázala převaha domácích a jen jejich nepozornost na ofsajdové linii nás zachránila od ještě většího přídělu.

Křičeň : Rohoznic...

Čti dál

Okresní přebor 2018: Rohoznice – Sezemice

Po vítězství v minulém kole, jsme si na dalšího soupeře celkem věřili. 22. září 2018 jsme plánovali vyhrát nad mužstvem ze Sezemic. Ale… Opět jsme se k utkání dostavili ve 12 lidech, navíc se v poslední minutě nepříjemně zranil brankář Pišta. Zápas tak dochytával střídající Karela. I přesto jsme dokázali vyrovnat a sahali po vítězství, ale bohužel se tak nestalo a v 72. minutě jsme dostali branku na 2:3. Branky za domácí vstřelil Spěvák a Školník.

Okresní přebor 2018: Újezd „A“ – Rohoznice

15. září 2018 se konečně zadařilo a povedlo se nám po velmi dobrém výkonu celého mužstva vyloupit Újezd. Slavíme první vítězství v okresním přeboru gólem kapitána Skoupého.

Okresní přebor 2018: Rohoznice – Přelouč „B“

8. září 2018 pokračuje naše tažení okresním přeborem opět na domácí půdě, kde jsme přivítali „béčko“ Přelovic. Moc jsme si přáli abychom konečně vyhráli, nicméně se tak nestalo. Alespoň jsme konečně vstřelili gól…. Prvním střelcem okresního přeboru se stal Michal Staroba. Na prohře nezměnil nic ani stabilně výborný výkon brankáře Pišty.

Okresní přebor 2018: Nemošice – Rohoznice

1. září roku 2018 jsme vyrazili k dalšímu utkání okresního přeboru. Tentokráte do Nemošic. Vzhledem k velké marodce hráčů se bezbranková remíza dá považovat za skvělý výsledek.

Okresní přebor 2018: Rohoznice – Srch

26. srpna srpna roku 2018 jsme odehráli historicky první utkání v okresním přeboru na domácí půdě. Soupeřem nám byl velký favorit nejen tohoto utkání, ale celého okresního přeboru-mužstvo ze Srchu, který v minulé sezóně sestoupil z B. třídy a jistě pomýšlí na rychlý návrat. K rozsáhlé marodce přibyla i nedisciplinovanost některých hráčů, kteří se nestihli vrátit z bujarého víkendu. Do branky například musel od začátku veterán Martin Vida. Přesto jsme odehráli dobré utkání, kdy jsme přežili chvílemi drtivý tlak soupeře. Nicméně jsme mohli v utkání i zvítězit, kdyby Skoupý proměnil v 87. minutě penaltu. Takto utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Rohoznice : Srch – 0:0 (0:0)

Sestava: Vida (Pišta) – Skoupý, Moník, Šmaha...