Rohoznice – Lány na Důlku

Category: Archív příspěvkůDomů Žádný komentář

Rohoznice   :   Lány n. Důlku   3  :  0 (2 :0)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Sestava: Francl – Štěpánek T., Moník, Skoupý, Metelka – Pitterle, Štěpánek J., Kusý, Buchta-Dvořák (50″Holanec), Ovečka (77″Jirousek)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Branky: Buchta (Kusý), Buchta (Kusý), Buchta (Ovečka)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      V dalším mistrovském utkání jsme nastoupili opět v jiném složení. Hosté od první minuty bránili 0:0 a spoléhali na brejky. Naše mužstvo bylo nebezpečné jen ze standartních situací. První dvě branky jsme vstřelili po rohových kopech, které velmi dobře zahrával Kusý. Druhý poločas se jakoby dohrával z povinosti. I když naše mužstvo bylo herně lepší, tak na silnější soupeře by tento výkon určitě nestačil.

Hodnocení trenéra

Foto

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich