Přípravka

18. května proběhl na hřišti v Rohoznici nábor mladých fotbalistů. 1. trénink proběhl pod bedlivým dozorem úspěšného fotbalového trenéra Vráti Holuba. Další trénink je naplánován na pátek 24.5.2019 od 16:30 hod.

Uvítáme co největší účast, tak abychom pro příští sezónu mohli přihlásit odpovídající soutěž.

Věkové kategorie 5 – 8 let.

Díky a hezké dny

Tréninky

Od 8. srpna 2018 již zase trénujeme. Každý čtvrtek od 16:30 hod. Uvítáme další začínající hráče. Přijďte si zkusit trénink pod vedením zkušeného trenéra a bývalého vynikajícího hráče Vráti Holuba.

Miniliga

Tréninky probíhají i nadále každý čtvrtek od 16:30 hodin na hřišti v Rohoznici. Uvítáme nové tváře – kluky i holky. Rodiče mohu v klidném prostředí posedět, pro mladší sourozence je k dispozici dětské hřiště. Přijďte a uvidíte.

O minulem víkendu naši mladí fotbalisti odehráli svá první soutěžní utkání. Vyrazili jsme do sousední obce Lázně Bohdaneč, kde jsme se zúčastnili 1. kola turnaje fotbalových minipřípravek. Kluci i jejich rodiče, babičky, dědečkové sourozenci i kamarádi (kteří na turnaj dorazili v hojném počtu) se na tento, pro mladé fotbalisty, velký den moc těšili. I jejich výkony byly plné nadšení s náznaky fotbalového umu, který se u nich snaží rozvíjet pan trenér s velkými zkušenostmi – Vráťa Holub. 🙂

14.10.2019

SKVĚLÉ !!!!

Naši mladí fotbalisté sehráli závěrečný turnaj miniligy naprosto excelentně. V sobotu nastoupili k 5 utkáním, přičemž 4 x vyhráli a jednou remizovali. Škoda, že pravidla pořadatelů měla hlavní kritérium počet vstřelených branek a nikoliv výsledky utkání, neboť takto jsme o dvě vstřelené branky skončili na druhém místě za první Chrudimí.

Každopádně skvělý výsledek a skvělý výkon všech sedmi mladých hráčů.

Druhé místo v turnaji minipřípravek

9.11.2019

Tréninky

Tréninky od listopadu do března budou každé úterý od 16:00 hod. v tělocvičně SPŠ Rybitví.

Těšíme se na nové tváře…..

21. 1. 2020

Zimní soustředění

Druhý týden v lednu se naši mladí fotbalisté zůčastnili svého prvního zimního soustředění. Díky prezidentovi klubu, který zařídil 4 denní pobyt v krásném prostředí Jizerských hor. Chlapci zlepšovali svou fyzickou kondici pohybem na čerstvém vzduchu a své fotbalové umění pilovali na fotbalovém hřišti s umělým povrchem. Všichni zůčastnění byli nadšení.

V rámci zimní přípravy se zůčastníme halového turnaje minipřípravek, který proběhne 23. 2. 2020 v hale Dašická, Pardubice

Další skvělý úspěch našich mladých fotbalistů !!!!!!

Na halovém turnaji v Pardubicích obsadili ve velké konkurenci mužstev z ČR krásné třetí místo. GRATULUJEME !!!!

Více informací a spoustu fotek najdete na facebooku – Fotbal děti Rohoznice 

3. 9. 2020

Tréninky mladých fotbalistů v plném proudu. Kdo by se chtěl přidat je vítán!!! Pro aktuální informace sledujte facebook – Fotbal děti Rohoznice