Přípravka

18. května proběhl na hřišti v Rohoznici nábor mladých fotbalistů. 1. trénink proběhl pod bedlivým dozorem úspěšného fotbalového trenéra Vráti Holuba. Další trénink je naplánován na pátek 24.5.2019 od 16:30 hod.

Uvítáme co největší účast, tak abychom pro příští sezónu mohli přihlásit odpovídající soutěž.

Věkové kategorie 5 – 8 let.

Díky a hezké dny

Tréninky

Od 8. srpna 2018 již zase trénujeme. Každý čtvrtek od 16:30 hod. Uvítáme další začínající hráče. Přijďte si zkusit trénink pod vedením zkušeného trenéra a bývalého vynikajícího hráče Vráti Holuba.

Miniliga

Tréninky probíhají i nadále každý čtvrtek od 16:30 hodin na hřišti v Rohoznici. Uvítáme nové tváře – kluky i holky. Rodiče mohu v klidném prostředí posedět, pro mladší sourozence je k dispozici dětské hřiště. Přijďte a uvidíte.

O minulem víkendu naši mladí fotbalisti odehráli svá první soutěžní utkání. Vyrazili jsme do sousední obce Lázně Bohdaneč, kde jsme se zúčastnili 1. kola turnaje fotbalových minipřípravek. Kluci i jejich rodiče, babičky, dědečkové sourozenci i kamarádi (kteří na turnaj dorazili v hojném počtu) se na tento, pro mladé fotbalisty, velký den moc těšili. I jejich výkony byly plné nadšení s náznaky fotbalového umu, který se u nich snaží rozvíjet pan trenér s velkými zkušenostmi – Vráťa Holub. 🙂

Více informací a spoustu fotek najdete na facebooku – Fotbal děti Rohoznice