Sezóna 2016/2017: Rohoznice – Staré čivice

ROHOZNICE  –  STARÉ ČÍVICE    2 : 4 (0 :2)

Branky: 49′ Skoupý (Ovečka), 82’Dvořák                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Sestava (známky):  Vida 3-Křenek 4, Moník 4, Skoupý 4, Štěpánek 4-Staroba 5, Pitterle 5, Štěpánek 5, Metelka 3- Novák 3, Buchta 3(Ovečka 3, Dvořák)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Druhý zápas jsme doma hostili Čívice. V minulosti nám tento soupeř nečinil žádné potíže, ale v neděli byl opak pravdou. První poločas jsme zahazovali jednu šanci za druhou a soupeř nás trestal z protútoků. O poločase jsme měli vést o tři branky, ale naše zakončování brankových příležitostí bylo katstrofální. Druhý poločas pro nás začal dobře, když ve 49’min. Skoupý snížil na 1:2. V tu chvíli to vypadalo, že se nám podaří zápas zvrátit, ale soupeř po chybě Metelky a brankáře Vidy opět odskočil na rozdíl dvou branek. Pak jsme zápas dohrávali v ukrutné křeči. Opět  se kvalita výkonu v tomto zápase od výkonu z minulé sezony moc a moc liší. Jestli v dalším zápase (na který je opět x omluvenek) nezabereme, tak naše ambice,budou v tomto ročníku hodně nízko.

Foto v galerii