Sezona 2016/2017: Bukovka – Rohoznice

Category: Domů Žádný komentář

Rohoznice  :  Bukovka     1  :  1 (1  :  0)

Sestava,známky: Francl 6 -Novák 4, Moník 6, Slikoupý 6, Štěpánek T. 5 – Staroba 8, Pitterle 6, Štěpánek J. 6, Křenek 5 – Dvořák 5 (77′ Holanec), Buchta 4,(60′ Metelka 5)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Branka, as.: Staroba (Štěpánek J.)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Další mistrovské utkání jsme odehráli v Bukovce. K utkání jsme nastoupili odhodláni uhrát tři body. Od začátku jsme byli jasne lepší než soupeř a vytvářeli jsme tlak na obranu soupeře. Na velmi malém a hrbolatém hřišti se vůbec nedalo kombinovat a tak se šance rodily velmi těžko. Hrozili jsme hlavně z pravé strany, kde úřadoval Michal Staroba, který hrál velmi dobře a celý zápas dělal domácím veliké problémy. Těsně před koncem poločasu po našem nedorozumění se domácí dostali do ojedinělého brejku a šli do vedení.

Druhý poločas jsme zvýšili úsilí a v 48′ vyrovnali na 1:1. Zdálo se,že bude jen otázkou času, kdy strhneme vítězství na svoji stranu. Celý druhý poločas jsme byli jasně lepší a soupeře jsme pouštěli na naší polovinu jen sporadicky. Kopali jsme 14 rohů a závar střídal závar ,ale ke kýžené brance to nevedlo. Opět se projevila naše bolest v letošním ročníku – neproměnování vyložených šancí a to nás stojí kýžené body. Během pěti utkání jsme zahodili minimálně padesát brankových příležitostí a vstřelili jen šest branek. Tentokráte musím mužstvo pochválit, za bojovnost, zvláště ve druhém poločase. Bylo na nás vidět, že chceme vyhrát, ale ty neproměněné šance.