Sezona 2016/2017: Rohoznice – Lipoltice

Rohoznice  :  Lipoltice   5  :  1  (3  :  O)

Sestava, zn.: Francl 6, – Křenek 6, Moník 6, Skoupý 8, Metelka 6 – Staroba 6,Kusý 6,Štěpánek J.6, Pitterle 6 – Buchta 5 (79′ Dvořák), Sěvák (14′ Štěpánek T. 6)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Branky,as. : 14′ Skoupý, 19′ Skoupý (Kusý), 44′ Kusý (Štěpánek T.), 52′ Štěpánek J. (Staroba), 85′ Dvořák (Pitterle)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Osmé mistrovské utkání,jsme doma odehráli s Lipolticemi. Už od první minuty, jsme začali velmi důrazně a s velkým nasazením, což nám přineslo brzy sladké ovoce. Už ve 14 minutě se k odraženému míči dostal Skoupý a otevřel skóre zápasu. Bohužel v téže minutě se zranil Tonda Spěvák a musel být střídán. Další branku jsme přidali v 19′ min. a to po perfektním centru Kusého opět Skoupý. Na 3  :  0 jsme zvýšili těsně před koncem prvního poločasu a to krásnou akci z pravé strany zakončil Kusý. První poločas z naší strany velmi dobrý. Druhý poločas se prakticky jen dohrával.            Náš výkon v tomto zápase byl velmi dobrý.