Sezóna 2016/2017: Rohoznice – Křičeň

Category: Domů Žádný komentář

Rohoznice  :  Křičeň       7  :  1  (2  :  1)        

 

 

Sestava: Francl 8 – Novák 7, Kusý 8, Skoupý 7, Metelka 7 – Staroba 7, Pitterle 7, Štěpánek 8, Školník 7 – Buchta 8, (77′ Dvořák), Ovečka 7 (84′ Pokorný)

Branky, as.:  2′ Buchta (Kusý), 39′ Štěpánek J. (Pitterle), 56′ Pitterle (Štěpánek J.), 59′ Štěpánek J. (Metelka), 70′ Buchta (Školník),  76′ Školník (Ovečka), 77′ Buchta (Ovečka)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Na místní derby,byla natěšená obě mužstva. Pro nás soupeř velice kvalitní, tak jsme nastupovali do zápasu s velkým respektem, ale i odhodláním. Začátek zápasu se nám velice povedl, protože už ve 2min. Buchta po kvalitním centru Kusého vstřelil krásnou branku. Hosté se nevzdali a snažili se vyrovnat,což se jim povedlo v 25 min. Biatem. Dále byli hosté nepatrně fotbalovější, ale naši hráči měli zase větší nasazení a bojovnost. V 39′ min. jsme zahrávali rohový kop a Štěpánek po závaru zvýšil na 2 : 1. Když už jsme si mysleli, že do poločasu udržíme vedení, tak Kusý v pokutovém území fauloval Vanžuru a hosté měli příležitost vyrovnat. Ovšem Francl byl proti a Kučerovi penaltu lapil. Druhý poločas jsme se vybičovali k velkému výkonu a zcela jsme exelovali. Během dvaceti minut jsme soupeře doslova deklasovali. Postupně jsme zvyšovali skore, až na konečných 7 : 1. V tomto zápase jsme předvedli jasně nejlepší výkon podzimní části. Chválím všechny hráče, kteří do zápasu nastupili.
Hodnocení trenéra

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>