Zimní příprava

Po zdařilém soustředění jsme zahájili zimní přípravu Dřenickým turnajem.                                                                             Odehráli jsme celkem pět utkání.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Rohoznice  : Rohovládová Bělá ,B‘  4 : 2         branky: Skoupý 3,Buchta 2                                                                          Rohoznice :  Tuněchody                       4 : 2                        Ryšavý 2 Štěpánek J.,Metelka                                                      Rohoznice :  Mětice                                5 : 2                       Buchta 3,Ryšavý 2,Školník                                                             Rohoznice :  Dřenice                             6 : 2                       Dvořák 2,Ryšavý,Šejvl,Buchta                                                       Rohoznice :  Míčov                                 1 : 2                        Buchta                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Turnaj jsme celkově vyhráli a byli jsme spokojeni s výsledky i s předvedenou hrou, až na poslední zápas, který jsme     odehráli v deseti.

Další zápasy v přípravě to byla doslova katastrofa. Se Starým Hradištěm v sedmi 0 : 7 a s Roudnicí opět v sedmi 0 : 5. Přístup některých borců hrůza a děs. Ještě že na poslední tréninky se účast hráčů velmi zlepšila. Tak před prvním mistrovském utkání mírný optimismus!