Sezóna 216/2017: Rohoznice – Chvaletice

Category: Domů Žádný komentář

 Rohoznice : Chvaletice    2  :  0  (0  :  0)        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Sestava: Francl 8 – Skoupý 6,Kusý 6, Dvořák 5, Metelka 7 -Buchta5, Štěpánek J. 5, Pitterle 5, Školník 4 –

                   Ryšavý 6, Ovečka 5.

Střídání: 

Branky: 70′ Ryšavý (Skoupý), 88′ Ryšavý (Ovečka)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

V dalším utkání jsme přivítali soupeře z Chvaletic. Tento soupeř nám vždy dělal problémy se svou velice agresivní hrou. I v tomto utkání s ní měli naši hráči problémy. Soupeř hrál někdy až na hranici pravidel. První poločas byl jasně lepší a vytvořil si několik brankových příležitostí, ale Zbyněk Francl byl proti a předvedl několik výtečných zákroků. V této fázi zápasu nás podržel. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním. Hru jsme maličko zlepšili, ale šance jsme si vytvářeli těžce. Soupeře jsme zlomili až v 70’min., kdy Skoupého centr přetavil v branku Ryšavý. Hráči Chvaletic hru otevřeli a nám se naskytly možnosti brejků. Těsně před koncem zápasu jsme jeden využili. Přesto soupeř hrál velice dobře. Nám chybělo více nasazení bojovnosti. V tomto směru zaslouží pochvalu jen Metelka. Tři body máme, ale musíme se hodně zlepšit.       

Hodnocení trenéra

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich