Sezóna 2016/2017: Jankovice – Rohoznice

Category: Domů Jeden komentář

 Jankovice : Rohoznice    0  :   1 (0  :  1)        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Sestava:  Francl  7 – Křenek 3, Skoupý 5, Šmaha 3, Metelka 5 – Buchta 3, Pitterle 4, Štěpánek J. 4, Školník 3 –

                    Ryšavý 4, Ovečka4.                                                      

Střídání:  50′ Dvořák  3 (Ryšavý), 83′ Hrdý (Křenek)

Branky: Ovečka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Do Jankovic jsme si jeli pro tři body. Začali jsme velmi dobře a během 15 min. si vytvořili několik výborných šancí, ale bohužel bez golového efektu. Až v 16min. Ovečka utěšenou střelou z poza vápna překonal domácího brankáře. Bohužel dále jsme pokračovali v platonickém tlaku a do konce poločasu nic závratného nevymysleli. Druhý poločas jsme se nepochopitelně přispůsobili domácímu týmu a fotbal brečel. Zápas svoji úrovní připomínal film Kožené slunce. Naše hráče jsem vůbec nepoznával, jako by spolu hráli poprvé. Do dalších zápasů se musíme hodně zlepšit.    

Hodnocení trenéra

Komentář k Sezóna 2016/2017: Jankovice – Rohoznice

  • Snajpr :D  Říká:

    Jakou utěšenou střelou? A co to hodnocení trapný

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>