Sezóna 2016/2017: Jankovice – Rohoznice

Category: Domů Žádný komentář

 Jankovice : Rohoznice    0  :   1 (0  :  1)        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Sestava:  Francl  7 – Křenek 3, Skoupý 5, Šmaha 3, Metelka 5 – Buchta 3, Pitterle 4, Štěpánek J. 4, Školník 3 –

                    Ryšavý 4, Ovečka4.                                                      

Střídání:  50′ Dvořák  3 (Ryšavý), 83′ Hrdý (Křenek)

Branky: Ovečka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Do Jankovic jsme si jeli pro tři body. Začali jsme velmi dobře a během 15 min. si vytvořili několik výborných šancí, ale bohužel bez golového efektu. Až v 16min. Ovečka utěšenou střelou z poza vápna překonal domácího brankáře. Bohužel dále jsme pokračovali v platonickém tlaku a do konce poločasu nic závratného nevymysleli. Druhý poločas jsme se nepochopitelně přispůsobili domácímu týmu a fotbal brečel. Zápas svoji úrovní připomínal film Kožené slunce. Naše hráče jsem vůbec nepoznával, jako by spolu hráli poprvé. Do dalších zápasů se musíme hodně zlepšit.    

Hodnocení trenéra

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>