Sezóna 2016/2017: Křičeň „A“ – Rohoznice

Category: Domů Žádný komentář

 Křičeň „A“ – Rohoznice   5 : 3  (4  :  2)        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Sestava:  Francl 4 – Ovečka 5, Moník 6, Šmaha 4, Metelka 7 – Staroba 7, Skoupý 7, Štěpánek J.6, Školník 6                  Ryšavý 6, Buchta 5                            

Střídání:  46′ Novák (Šmaha),74′ Dvořák (Buchta)

Branky: 7′ Ryšavý (Buchta), 45′ Buchta, 90′ Moník (Školník)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Poslední zápas soutěže, jsme odehráli na hřišti lídra. Taktika na tento zápas byla jasná.Vycházet ze zapespečené obrany a co nejméně inkasovat. Naši hráči si s taktikou nalámali hlavu a již v 5 min. jsme prohrávali 1:0. V 7min. jsme sice po krásné akci vyrovnali Ryšavým, ale dále jsme v naší obraně hráli velice nedisciplovaně. Proto jsme do 35′ min. prohrávali již 4:1. Po té jsme hru trošku zlepšili a přišli šance i na naší straně. Ve 40min. upaloval sám Metelka na domácího brankáře, ovšem neproměnil. V 45 min. domácí brankář vyrobil ohromnou hrubku a Buchta snížil na 4:2. Druhý poločas byl z naší strany o hodně lepší a místy jsme soupeře přehrávali a přišli i šance. Bohužel Buchta, dvakrát Štěpánek a ani Ryšavý své tutovky neproměnili a tak přišel trest ze strany domácích v podobě páté branky. Na konečných 5:3 upravil až v 90 min. Moník z trestného kopu. Sezonu jsme tedy zakončili porážkou a opět skončili na druhém místě jako vloni.

Hodnocení trenéra

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>