Sezóna 2017/2018: Rohoznice – Valy

Category: Domů Žádný komentář

Rohoznice – Valy   0 : 1  (0  :  1)        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Sestava:  Francl 6-Ovečka 5, Štěpánek  6, Šmaha 6, Křenek 5-Staroba 6, Skoupý 6, Kusý 5, Pitterle 6-Ryšavý 4, Buchta 3.          

Střídání:  85′ Ryšavý (Metelka), 60′ Buchta (Dvořák) 

Branky: 

Ve druhém mistrovském utkání, jsme chtěli odčinit ostudný výkon z Čívic a nastoupili jsme s velkým odhodláním. Bohužel už v sedmé minutě jsme vytvořili opět chybku a soupeř nás nekopromisně potrestal brankou. V dalším průběhu utkání jsme se snažili skóre i hru srovnat, ale šance které jsme si vytvořili jsme naší nedůsledností nedokázali proměnit. První půle byla herně vyrovnaná. Druhý poločas soupeři docházely síly, ale naši hráči toho nedokázali využít. Soupeře jsme zatlačili na jejich polovinu a ten hrozil jen z brejků. Poslední šanci měl v 87′ Ovečka, ale ani bod nezachránil. Zápasu by určitě slušela remíza. Pokud se nezlepšíme v ofenzivní části, tak budeme mít v každém utkání veliké problémy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Hodnocení trenéra

Zanechej zprávu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>