Rohoznice – Lipoltice   2 : 0  (0  :  0)

Sestava:  Francl 7-Křenek 6, Kusý 6, Šmaha 9, Metelka 7-Staroba 6, Skoupý 6, Pitterle 6, Školník 4-Štěpánek 5, Ryšavý 4.

Střídání:  Metelka (76′ Dvořák), Ryšavý (83’Seifert)

Branky: 79′ Ryšavý (Pitterle), 83′ Dvořák (Ryšavý)

K druhému domácímu utkání jsme nastoupili proti Lipolticím, které přijeli v silně oslabené sestavě. První poločas jsme byli mírně lepší, ale hosté velmi dobře bránili a spoléhali se na brejky. S jejich zahuštěnou obranou si naši hráči nevěděli rady, tak se hrál fotbal průměrné úrovně. Druhý poločas jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu a bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme nějakou branku. To se nám povedlo až v 71. minutě. Poté hosté odešli po fyzické stránce a v 83′ jsme zvýšili na 2 :0. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale opět nás zradila koncovka. Stále se trápíme v ofenzivní činosti.