Skvělý výsledek mladší přípravky

V sobotu 12. 10. 2019 se odehrál závěrečný turnaj minipřípravek v Lázních Bohdaneč, kterého se zúčastnili i mladí fotbalisté TJ Sokol Rohoznice. Začátek v 9:00 byl krušný (vzhledem k časné ranní hodině), zvláště pak pro rodiče :-). Nicméně na hráčích nebylo nic znát a s velkým přehledem válcovali jednoho soupeře za druhým. Z celkem pěti zápasů  4 x vyhráli a jednou remizovali. Škoda, že pořadatelé turnaje zvolili za hlavní kritérium počet vstřelených branek. Toto kritérium nás stálo první místo, neboť jsme v konečném součtu vstřelili o dvě branky méně než první Chrudim, kterou jsme předtím porazili.

Každopádně perfektní výkony hráčů, skvělý zážitek pro hráče i jejich rodiče!!! Všem děkujeme……