1. kolo: Rohoznice – Přelouč B 4:1 (2:0)

9. 11. 2019 od 13:30 hod jsme nastoupili k odloženému 1. kolu. Fanoušci namlsaní kanonádou a výkonem z minulého domácího zápasu neočekávali nic jiného, než opět kvalitní kopanou a zisk 3 bodů. Jednalo se o poslední zápas podzimu, který bývá spojen s posezením, byla sestava téměř kompletní. Byť ne moc fotbalové počasí přineslo krásnou podívanou. Ve 22. minutě jsme po krásných akcích vedli 2:0. Poté jsme několik slibných možností nevyužili a soupeř krátce po poločase snížil na 2:1. V tu chvíli byl výkon ustrašený, jako bychom se báli o výsledek (my na tribuně jsme se báli :-)) a tak stratég na lavičce nechal rozcvičit veterána Bejbla (Dvořák), který po necelé minutě na hřišti, nekompromisním kladivem vrátil domácím dvoubrankové vedení. Po dalších deseti minutách přidal druhý gól a tím definitivně zlomil slábnoucí odpor hostů. Kvalitní závěr podzimu, kdy s 19 body a téměř vyrovnaným skóre 32:33 přezimujeme na lichotivé 8. příčce.