3. kolo: Rohoznice – Starý Máteřov „A“ 1:2 (1:0)

První zářijový víkend jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo ze Starého Máteřova. Po minulém, ne příliš výsledkově vydařeném, kole jsme chtěli bodovat, co bodovat, vyhrát !!! Záda v bráně nám opět kryl Zbynďa Francl, který nás, při absenci na gólmanském postu, na holičkách opět nenechal.

V prvním poločase, kdy jsme soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili, dal Holanec první gól zápasu. Vypadalo to na jasné body z domácího hřiště, ALE… Pak se to stalo. Po přestávce, v 62. minutě, při ojedinělém brejku hostů, se Zbyňďovi odrazil míč na ruku mimo vápno a sudí nás nekompromisně poslal do desíti. Rukavice navlékl „veterán“ Bejbl… Ztráta jednoho muže v poli a absence gólmana nás nakonec stála body. Po dvou slepených gólech jsme prohráli 1:2.