Mikulovice – Rohoznice 3:1 (2:1)

V sobotu 18.5.2019 přijeli naši fotbalisté na hřiště Mikulovic s vidinou zisku nějakých bodů a odpíchnutí se ode dna tabulky. Velké rovné hřiště nám zpočátku vyhovovalo a nějakých 20 minut jsme kontrolovali hru a přispěním Honzy Buchty se dokonce dostali do vedení, když si náš střelec navedl míč na střed velkého vápna a střelou přes obránce rozvlinil síť domácích (0:1). Bohužel tím veškerá pozitiva našeho výkonu končí. Pár minut po vstřelené brance soupeř stav nejprve srovnal, když po trestném kopu uklidil míč do vlastní branky Jan Štěpánek (1:1), a poté se dokonce ujal vedení po naší nedohodě v obraně (2:1). Po změně stran jsme se snažili gólově prosadit a výsledek srovnat, ale ztrácet míče u soupeřovy brány se zkrátka nevyplácí ani na této úrovni. Domácí se totiž vzápětí dostali do rychlého útoku, který jsme zastavili jen za cenu faulu oceněného druhou žlutou a tudíž čerevenou kartou. Od 60. minuty tak bylo utkání víceméně rozhodnuto a přestože soupeř zahazoval jednu akci za druhou, nakonec se prosadil potřetí (3:1). Jen zásluhou našeho brankáře Ondry Junka zápas neskončil debaklem.