Sezemice – Rohoznice 2:4 (0:1)

V neděli 5.5.2019 nastoupili naši borci v improvizované sestavě do utkání v Sezemicích. Do zápasu jsme vstoupili lépe a zásluhou samostatného úniku v podání Honzi Buchty šli do vedení (0:1). Po zbytek první půle jsme se sice nechali zatlačit do obrany, ale přesto jsme nadále hrozili z rychlých protiútoků. Bohužel tyto akce skončily jen na tyčích sezemické branky. Po změně stran se dostal po zaváhání domácí obrany k míči Kevin Ovečka a přízemní střelou kolem gólmana rozvlnil síť domácí brány (0:2). Následujících 25 minut bylo jasně v režii sezemických hráčů. Jejich rychlé průniky, vyhrané osobní souboje a dravost se projevily i na výsledku. Dalekonosnou střelou nejprve Sezemice snížily (1:2), aby krátce na to z penalty vyrovnaly (2:2). Vyhecovaný závěr utkání patřil nicméně Rohoznici. Po jednom z breaků naservíroval Buchta zpětnou přihrávkou míč na vápno, odkud jej Tomáš Pitterle technickou střelou uklidil pod břevno (2:3). I přes závěrečný nápor domácích stihl náš tým ještě jednou skórovat. V poslední minutě zápasu se Buchta kličkami ve vápně dostal z ideální pozice pro zakončování, ale i tak poté střelou z úhlu přeloboval domácí obránce a svým druhým gólem v utkání stanovil definitivní výsledek zápasu (2:4). Z důležitého utkání tak vezeme 3 body 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *