Sezóna 2022-2023 – Starší přípravka

Našim mladým hráčům začala další sezóna – tentokráte kategorie U-11 starší přípravka. Na úvod jsme přivítali Přelovice a po statečném výkonu prohráli 4:8. V dalším kole jsme odehráli zápas v Rybitví, kde jsme sahali po bodech, ale nakonec jsme prohráli 11:8. Páte kolo doma družstvo dívek z Pardubic, kdy jsme opět po velmi dobrém výkonu prohráli 5:15.

I když jsou naši fotbalisté leckdy o 5 let mladší než soupeř, se skutečně jedná o velmi pěkné a místy hodně vyrovnané zápasy. Těžkými zápasy rosteme…

V 6. kole narazili naši mladí hráči na soupeře ze Živanic, kterému podlehli 14:1. Předvedli však statečný výkon, který neodpovídal výsledku.

7. kolo a domácí zápas s Cholticemi – „děsivý“ výsledek 3:22, ale to se bohužel s tímto soupeřem dalo očekávat.

8. kolo a první výhra našeho mladého týmu v poměru 13:11 na hřiště sousední obce a i souseda v tabulce – Staré Ždánice/Libišany. Vyrovnaný zápas skončil naším vítězstvím, které si kluci užili.